Хто не любить новий рік? Свято, яке приносить щастя всім, хто відкритий для нього. Дозволяє поринути у світ казки і магії, вірити, що мрії можуть збуватися. Скільки радості ми відчуваємо в новорічну ніч! Діти чекають, коли добрий Дідусь Мороз чи Санта Клаус принесе довгоочікувані подарунки, дорослі загадують бажання під бій святкових курант. Як би хотілося, щоб такий воістину чарівне свято наступав якомога гущавину. Неможливо, скажете ви? Ще й як можливо. Однією з найпопулярніших груп флеш-ігор, є саме ігри Новий рік. Скільки різних завдань таять вони в собі! Дівчина не може підібрати собі новорічне вбрання або зробити макіяж і манікюр для вечірки - Ви їй допоможете. Потрібно підібрати костюм для святкування китайського Нового Року? Немає нічого простіше! І що може бути цікавіше, ніж прикрашати кімнату або цілий будинок, в якому буде проходити святкування? У Вас є відмінна можливість побувати на заводі самого Санти, допомогти йому рознести подарунки дітям, познайомиться з його ріднею і помічниками і навіть стати вірним союзником у боротьбі зі злими силами, які будуть всіляко намагатися зіпсувати цей довгоочікуваний свято. Таким чином, Новий Рік завжди буде з Вами і неважливо, що на дворі - весна, спекотне літо або дощова осінь!
Новий рік ігри онлайн зустрічаються скрізь. Але для успішного виконання поставлених завдань потрібно знати історію свята, як відзначають його в тій чи іншій країні, які вбрання переважно одягати на це чудове свято. Новий Рік - одне з найдавніших свят. Як Ви, напевно, вже здогадалися, прихід цього дня знаменував собою перехід з минулого року в майбутній. Відзначати Новий Рік почали ще в Месопотамії в третьому тис. до нашої ери. Традиція святкувати прихід Нового Року першого січня прийшла до нас із Стародавнього Риму. Римський правитель Юлій Цезар встановив 1 січня як день переходу в Новий Рік вже в 46 році до нашої ери. У той час це свято у римлян був присвячений богу вибору і всіляких начал - Янусові, на честь якого, до речі, і був названий місяць Січень. Традиції святкування Нового Року у всіх країн відрізняються. Відмінності зустрічаються скрізь: до когось приходить Санта (США, Канада, деякі країни Європи), а до когось Дід Мороз (Україна, Росія, Білорусь), хтось наряджає ялинку, а хтось влаштовує парад драконів і пече багаття (Китай), у когось Новий Рік навесні (Іран, Бангладеш, Киргизія), а у когось взимку.
В Англії прийнято, крім новорічної ялинки, розвішувати по дому гілочки омели. Існує повір'я, що якщо пара зустрівся під омелою - потрібно обов'язково поцілуватися. Італійці в Новий Рік намагаються викинути якнайбільше старого барахла. Шведська дітвора щороку вибирає серед дівчат королеву Люцію, яка роздає подарунки всій родині. Деякі іспанці в Новорічну ніч відмовляються від спиртного, як би зустрічаючи першу ніч року. Мексиканці вручають своїм нащадкам пряникових чоловічків. У Туреччині немає звичаю святкувати Новий Рік, так це свято вважається світською і мусульманське духовенство дуже негативно ставиться до гучних новорічних гулянь. Так як нашого Діда Мороза і його американського колегу знають усі - подивимося, як називаються символи Нового Року в деяких інших країнах:
• Швеція - Юль Томтен;
• Сонячна Італія - Баббо Натале;
• Монголія - Увлін Угвун (найголовніший пасту);
• Нідерланди - Сінтер Клаас;
• Фінляндія - Йоулупуккі;
• Японія - Одзи-Сан;
• Франція - Пер Ноель;
• Великобританія - Фазер Крістмас;
• Китай - Шень Дань Лаорен;