Вельми цікаві явища з точки лінгвістики відбуваються в ігровому світі. Адже хто б міг подумати, що єдиним слов'яномовна визначенням вельми обширного жанру ігрової індустрії стане просторічне слово. Бродили - так чи не кожен наш співвітчизник називає жанр ігор, в якому не одну годину довелося провести майже всім громадянам держав світу. І поки прихильники кришталево чистого правопису відстоюють право на негативне ставлення до такого роду визначень, велика частина гравців просто грає в ці чудові ігри.
Броділікі - жанр воістину універсальний. Його цільова аудиторія практично безмежна. Однак, у 90- х виникали деякі проблеми з точною розстановкою жанрових рамок. Справа в тому, що спочатку під бродилками розуміли гри на приставці, які нині прийнято називати платформер. Потім, коли технологія тривимірних ігор почала свій хід по комп'ютерному світу, цим терміном почали визначати ще й шутери. Згодом виникла ціла група гравців, які вважали бродилками практично будь-яку гру, де завданням гравця було пересування по карті, яка не була попередньо відкрита.
Зараз цей термін також не зовсім точно визначає ігрові рамки, адже Бродилка прийнято по-старому називати ігри, геймплей яких зводиться до префіксальним жанрами. Тобто, якщо гравцеві доводиться долати перешкоди в двомірному світі, перемагати численних ворогів - це бродилка. «Дорослий» ігровий світ оцінює такого роду ігри як платформери - від назви поверхонь, з точки зору тривимірного світу висять у повітрі.
Отже, точного визначення бродилок немає і бути не може, адже це слово навіть з лінгвістичної точки зору не може мати термінологічного значення. Інакше окуліста варто називати окуліста і далі по анекдоту. Але, тим не менш, велика кількість сучасних гравців називають бродилками все підряд, точно так само, як на кордоні двомірної і тривимірної епох.
Точно можна сказати одне - сучасні шутери ніяк не можна віднести до розряду бродилок, адже в класичній двомірної бродилки обов'язково був присутній інший елемент - аркадний. Тобто гравцеві потрібно було не просто бездумно відстрілювати натовпи ворогів, але і долати перешкоди, а також виконувати маленькі квести. Класичним прикладом дії можна назвати гру з приставки Денді Дак Тейлз. А максимально схожим на шутер жанром є так звані ігри для хлопчиків бродилки. Тому визначення терміна доведеться залишити на совісті диалектологов та інших фахівців з мовних форм.